Powrót na poprzednią stronę

** Pokolenie 24 część 2 (CD -MP3)

** Pokolenie 24 część 2 (CD -MP3)

KOINONIA

Jerzy Rycharski (mówca), Estera Wieja (mówca), Paweł Wieja (mówca)

INDEKS: KOI0139A29359

Cena: 19,00 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Miłość jest największym darem. Pan Bóg jest pierwszym i jedynym źródłem prawdziwej miłości. Można ją tylko przyjąć i przekazać dalej. Temat Konferencji jest kontynuacją cyklu: MIŁOŚĆ, tym razem w wymiarze Miłości Boga do Izraela.

Tematy wykładów:

1. Mirek Kola Kolczyk – Świadectwo:
Znany raper chrześcijański opowiada świadectwo o tym jak Bóg go znalazł, wyciągnął z bagna egzystencji na ulicy i zmienił jego życie. Opowiada o tym, jak doświadczył ojcowskiej miłości Boga.

2. Jerzy Rycharski – Wybrani dla Bożego celu
Bóg wybrał każdego z nas dla określonego i indywidualnego celu. Niebezpieczeństwem, jakie pojawia się, gdy Bóg nas powołuje, jest skoncentrowanie na sobie. Jako uczniowie Chrystusa mamy być skupieni na Nim i na celu, dla jakiego jesteśmy wybrani.

3. Estera Wieja – Kiedy Jakub staje się Izraelem:

Imię Jakub w języku hebrajskim oznacza „ten, który nie daje za wygraną”. Kiedy Jakub wywalcza swoje błogosławieństwo, otrzymuje imię Izrael, co się tłumaczy „ten, który zwycięża”. Naszą odpowiedzialnością jest modlić się o to, by dzisiaj w narodzie żydowskim wypełniło się proroctwo imienia Izrael.

4. Paweł Wieja – Boże, co jest w Twoim sercu? :

Poprzez naród żydowski poganie mogli poznać Mesjasza Jezusa. Bóg oferuje zbawienie całej ludzkości. Mimo że naród żydowski nie jest doskonały, Bóg z niego nie zrezygnował i kocha go miłością bezwarunkową. Naszym chrześcijańskim powołaniem, jako tych, którzy rozpoznali Mesjasza w Jezusie, jest wstawiać się w modlitwie za Izraelem, aby również mógł poznać Mesjasza.

 

Kategorie

Książki / Życie chrześcijańskie / Dla młodzieży

Książki / Promocja / za 2 zł

Książki / Religie / Protestantyzm

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni