Powrót na poprzednią stronę

Jestem legendą (2xCD)

Jestem legendą (2xCD)

Lekcje świętego Józefa Egipskiego

o. Fabian Błaszkiewicz SJ

Wydawnictwo MO-RECORDS Nowy Sącz 2011

INDEKS: MOR0001A29731

Cena: 27,50 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Fabian Błaszkiewicz (jezuita) - pisarz, rekolekcjonista, duszpasterz młodzieży, biznesmenów i artystów. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, motywacji i osiągania sukcesów. Performer. Współzałożyciel zespołu Korzeń z kraju Melchizedeka.

Historia trzynastu lat życia Józefa „egipskiego”, podczas których został: zdradzony oraz sprzedany przez braci, niesłusznie oskarżony o gwałt i osadzony w więzieniu. Te tragiczne wydarzenia, dzięki odpowiedniej postawie, której nauczysz się słuchając tego audiobooka, zaprowadziły Józefa na szczyt - stał się zarządcą Egiptu równym faraonowi.

Niesamowita historia odkrywania swojej tożsamości, inspirujące lekcje doskonalenia talentu, prawdziwy model przywódcy.

Ty też, możesz stawać się LEGENDĄ. Co więcej - powinieneś! Taki jest Boży zamysł!

"Ogromne zaskoczenie. Niemal cała myśl przewodnia, która jest na tym krążku, mimo że dotyczy akcji sprzed paru tysięcy lat, była tożsama z moim dzisiejszym doświadczeniem. Prezentowane są tam takie wartości, do których ja przez sześćdziesiąt lat dochodziłem! I jeszcze jedno: dojście do nich jest bardzo podobne – w sensie cierpienia – w stosunku do tego, co ja odebrałem, jako moje doświadczenie. (...) W więzieniu cała otaczająca mnie rzeczywistość okazała się iluzją. Że jest jakieś prawo, że jest jakaś sprawiedliwość, że jak ktoś ciężko pracuje, to może spokojnie sobie żyć. Proszę Państwa, to, co ja myślałem, że jest rzeczywistością okazało się fikcją. Dopiero trzeba było takiego cierpienia, żeby człowiek inaczej sobie świat zbudował - na pierwszym miejscu jest jedyna prawdziwa wartość, czyli Pan Bóg."
Roman Kluska o audiobooku "Jestem legendą - lekcje św. Józefa "egipskiego""

 

Kategorie

Multimedia / Rekolekcje i inne na CD / Konferencje

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni