Powrót na poprzednią stronę

Jestem legendą cz I i II w pakiecie (4xCD)

Jestem legendą cz I i II w pakiecie (4xCD)

Lekcje świętego Józefa Egipskiego, Ty jesteś zmianą

Wydawnictwo MO-RECORDS Nowy Sącz 2011, 2012

o. Fabian Błaszkiewicz SJ (mówca)

INDEKS: MOR0003A31782

Promocja: 55,00 zł 49,99 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Fabian Błaszkiewicz (jezuita) - pisarz, rekolekcjonista, duszpasterz młodzieży, biznesmenów i artystów. Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, motywacji i osiągania sukcesów. Performer. Współzałożyciel zespołu Korzeń z kraju Melchizedeka.

Historia trzynastu lat życia Józefa "egipskiego", podczas których został: zdradzony oraz sprzedany przez braci, niesłusznie oskarżony o gwałt i osadzony w więzieniu. Te tragiczne wydarzenia, dzięki odpowiedniej postawie, której nauczysz się słuchając tego audiobooka, zaprowadziły Józefa na szczyt - stał się zarządcą Egiptu równym faraonowi.

Niesamowita historia odkrywania swojej tożsamości, inspirujące lekcje doskonalenia talentu, prawdziwy model przywódcy.

Ty też, możesz stawać się LEGENDĄ. Co więcej - powinieneś! Taki jest Boży zamysł!

"Ogromne zaskoczenie. Niemal cała myśl przewodnia, która jest na tym krążku, mimo że dotyczy akcji sprzed paru tysięcy lat, była tożsama z moim dzisiejszym doświadczeniem. Prezentowane są tam takie wartości, do których ja przez sześćdziesiąt lat dochodziłem! I jeszcze jedno: dojście do nich jest bardzo podobne - w sensie cierpienia - w stosunku do tego, co ja odebrałem, jako moje doświadczenie. (...) W więzieniu cała otaczająca mnie rzeczywistość okazała się iluzją. Że jest jakieś prawo, że jest jakaś sprawiedliwość, że jak ktoś ciężko pracuje, to może spokojnie sobie żyć. Proszę Państwa, to, co ja myślałem, że jest rzeczywistością okazało się fikcją. Dopiero trzeba było takiego cierpienia, żeby człowiek inaczej sobie świat zbudował - na pierwszym miejscu jest jedyna prawdziwa wartość, czyli Pan Bóg."

Audiobook "Jestem legendą II - Ty jesteś zmianą" mówi o tym, kim jesteś, o talentach i pasji. O poszukiwaniu sensu w życiu i sztuce przebaczania. Autor przytaczając fakty i inspirujące historie uczy pokonywania słabości na drodze do świadomego życia.

"Ty jesteś zmianą" jest kontynuacją "Jestem legendą - lekcji św. Józefa "egipskiego"". Lekcji kryzysu i zarabiania pieniędzy. Obie płyty odwołują się do historii starotestamentowego Józefa, który sprzedany przez braci do niewoli, pokonuje kolejne kryzysy i wyciąga lekcje, w wyniku których zostaje zarządcą całego Egiptu. U szczytu kariery pokazuje nam również, jak odkryć swoje prawdziwe Imię, uczy przebaczenia i realizując swój motyw życiowy staje się głową całego narodu izraelskiego. Czy jesteś zmianą, której oczekuje od Ciebie świat?

 

Kategorie

Multimedia / DVD / Audiobook

Multimedia / CD-ROM / Multimedia

Książki / Duszpasterstwo / Rekolekcje

Multimedia / Promocja Muzyka / Promocyjny pakiet muzyczny

Multimedia / Rekolekcje i inne na CD / Konferencje

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni