Powrót na poprzednią stronę

Rozmowy t. 1-3

Rozmowy t. 1-3

spotkania i przeżycia w Medziugorju

o. Slavko Barbarić OFM

Wydawnictwo Zakonu Pijarów Kraków

format: 145x205, oprawa: miękka, tom 63-65

INDEKS: PIJ0005B11877

Cena: 89,90 zł – brak w sprzedaży (informacja: kmt@kmt.pl)

Rozmowy t. 1
Wywiady z lat 1993 - 2000 o. Slavka Barbaricia z przybywającymi do Medziugorja pielgrzymami są pasjonujacą lekturą. Zaskakująca jest skala różnorodności rozmówców. Poznajemy ludzi z różnych kontynentów i krajów, tych którzy przeżyli nawrócenie dzięki wstawiennictwu Królowej Pokoju, naukowców, artystów, księży i biskupów.

Rozmowy t. 2
Kontynuacja rozmów z przybywajacymi do Medziugorja pielgrzymami. Obok świadectw osób uzdrowionych duchowo i fizycznie , relacji ludzi różnych wyznań. Znajdziemy tu wypowiedzi tych, którzy zdecydowali się poświęcić swój czas, by bezinteresownie pomagać pielgrzymom, jak np. księżna Lichtensteinu Marie, pracująca jako wolontariuszka w Medziugorju.

Rozmowy t. 3
W kolejnym tomie wywiadów o. Slavko Barbaricia między innymi możemy przeczytać wypowiedzi ludzi sukcesu, znanych z pierwszych stron gazet: gwiazd estrady, sportu, polityków, dziennikarzy. Dowiemy się po co przyjechali do Medziugorja. Czego oczekiwali i czy ta pielgrzymka zmieniła ich życie. Warto sięgnąć po tę książkę, by poznać odpowiedzi na te pytania.

 

Kategorie

Książki / Duchowość / Ogólna

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni